Kulelimforum
HAYAT BİR OYUN!!! 65007407oc6
Kulelimforum
HAYAT BİR OYUN!!! 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HAYAT BİR OYUN!!!

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

HAYAT BİR OYUN!!! Empty
MesajKonu: HAYAT BİR OYUN!!!   HAYAT BİR OYUN!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 15 2009, 22:07

Hayat bir oyun bizde bu oynun içinde figürandan öte değiliz.Aslında bu oyun içerisinde bir imtihandayız.Mevlam en zor anlarında kullarım bana isyan edecekmi yoksa şükredip hayatlarına devam edeceklermi diye bizi imtihan ediyor.Ne mutlu bu imtihanları başarıyla verip hayat yolunda emin adımlarla yürüyenlere.

Rabbim bazen kullarını sağlıklarıyla sınar.Bazen olur paralarıyla sınar.Bazende evlatlarıyla sınar.Biz eğer her seferinde neden bu olay benim başıma geldi.Ben bunları haketmiyorum veya şu insan neden bu olayları yaşamıyorda ben yaşıyorum diye isyan edersek işte bu hayat imtihanında kaybettiğimizin göstergesi olur.

Rabbim bazen insanları yanlızlıkla sınarki işte insanların en çabuk isyan ettiği noktalardan biriside bu.Neden yanımda sağımda veya solumda kimse yok.Ben neden mutluluğu haketmiyorum.Neden sevenlerim yanımda değil diyen insanlar aslında bilmezlerki yanlarında sevgililer sevgilisi var o da Allahu teala.Allahu teala insanlara en yakın dostlarından bile yakındır.Bunun bilincinde olmak ve dünya imtihanında her daim şükretmek dileği ile hayırlı akşamlar arkadaşlar... flower
Ebruli
Süper Üye
Süper Üye
Ebruli

Aktiflik :
HAYAT BİR OYUN!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999HAYAT BİR OYUN!!! Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 779

HAYAT BİR OYUN!!! Empty
MesajKonu: Geri: HAYAT BİR OYUN!!!   HAYAT BİR OYUN!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16 2009, 22:58

Dünya imtihanını en güzel veren kullarından etsin rabbim bizi inş Smile
dj.kale
Süper Üye
Süper Üye
dj.kale

Aktiflik :
HAYAT BİR OYUN!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999HAYAT BİR OYUN!!! Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 1303

HAYAT BİR OYUN!!! Empty
MesajKonu: Geri: HAYAT BİR OYUN!!!   HAYAT BİR OYUN!!! Icon_minitimeÇarş. Kas. 11 2009, 14:50

evet bir oyun....
HAYAT
Kulelimfm Dj
HAYAT

Aktiflik :
HAYAT BİR OYUN!!! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999HAYAT BİR OYUN!!! Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 3427

HAYAT BİR OYUN!!! Empty
MesajKonu: Geri: HAYAT BİR OYUN!!!   HAYAT BİR OYUN!!! Icon_minitimePtsi Kas. 16 2009, 09:44

Paylaşımın için teşekkürler mawigül flower

HAYAT BİR OYUN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun oynayan çocuklar daha zekiler
» ...'HaYat'...
» HAYAT DOĞUM GÜNÜ...
» Hayat bir çocuğa nasıl anlatılmalı?