Kulelimforum
HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... 65007407oc6
Kulelimforum
HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA ....

2 posters
YazarMesaj
Orhan

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Patron
Orhan

Aktiflik :
HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Left_bar_bleue800 / 999800 / 999HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 1603

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Empty
MesajKonu: HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA ....   HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Icon_minitimePerş. Eyl. 24 2009, 20:42

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Fft20_mf377665

Ülkemizi Eurovision'da temsil edip dördüncüsü olan Hadise bu yarışmaya tekrar katılabileceğinin sinyallerini verdi.Güzel şarkıcı, "Düm Tek Tek kariyerimde dönüm noktasıdır" diye konuştu. Katıldığı bir tanıtımda Belçika'nın 2010 Eurovision Şarkı Yarışması için kendisine teklif götürdüğü hatırlatılan Hadise, "Lütfen bu konuyu bayramdan sonra konuşalım" dedi ve ekledi;

"Eurovision dönüşünde tüm ekip çok yorgunduk. O dönem çok yoğun bir dönemdi. Eurovision'a bir daha katılmam demedim. Ama Eurovision kitabını rafa koydum. Arada bir tozunu alıyorum bakıyorum; ama rafta. Kaderimde varsa 2. kez de giderim" diyerek Belçika adına da yarışmaya katılabileceğinin sinyallerini verdi.

Geçen yılın temsilcisi Hadise, bu yıl Eurovision için en iyi seçimin TRT tarafından yapılacağına emin olduğunu belirterek "Eurovision kolay bir iş değil, ben gideceğim demekle olmuyor. Şarkınız çok önemli, ön hazırlığınız da öyle. Ben yarışma için 8-9 ay çalıştım.

TÜRK KIZIYIM BANA KIZMAZLAR

Türkiye-Ermenistan maçında şarkı söylemek istediğini de belirten Hadise "Hala haber bekliyoruz. Bu isteği barışa bir katkıda bulunmak için yaptım" dedi. Azerbaycan'dan kendisi hakkında yapılan yorumlara da yanıt veren ünlü şarkıcı "Haberleri gördüm ama hiçbiri resmi kaynaklardan gelen haberler değil. Böyle bir yorum yapıldığına inanmıyorum" diye konuştu.

alıntı
http://www.kulelimfm.tr.gg/
Ebruli
Süper Üye
Süper Üye
Ebruli

Aktiflik :
HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 779

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Empty
MesajKonu: Geri: HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA ....   HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA   .... Icon_minitimePaz Eyl. 27 2009, 19:23

bounce Basketball

HADİSE TEKRAR EUROVİSİON'DA ....
1 sayfadaki 1 sayfası