Kulelimforum
DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... 65007407oc6
Kulelimforum
DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Empty
MesajKonu: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 07:25

DİLEĞİM BUGÜN DİLEDİĞİN TÜM DİLEKLERİN GERÇEK OLMASI. BELKİ YANINDA DEĞİLİM AMA BİL Kİ KALBİMİN EN DERİN YERİNDE BUGÜNÜ SENİNLE KUTLUYORUM. NİCE YAŞLARA...

bidenemmmmmmmmmm cheers cheers
HAYAT
Kulelimfm Dj
HAYAT

Aktiflik :
DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 3427

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 09:32

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan..
Bil ki unutulmadın..
Doğumgünün kutlu olsun!

flower flower flower
Orhan

DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Patron
Orhan

Aktiflik :
DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Left_bar_bleue800 / 999800 / 999DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 1603

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 13:15

Doğum günün kutlu olsun deniz.İyiki dogmussun iyiki senin gibi bir arkadaşı tanımışız

Sevdiklerinle birlikte nice yillar
http://www.kulelimfm.tr.gg/
hayalimmm
Üye
Üye

Aktiflik :
DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 7

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 15:57

♥️ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CNM ARKADASIM MUTLU YILLAR.........
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 16:59

cok tşkr ediyorum hepinize cok sanslı görüyorum kendimi siz gibi dostlarım olduğu icin sizlerde iyiki varsınız sizleri seviyorum
minez
Kulelimfm Dj

Aktiflik :

Başarı Puanı : 52

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 17:01

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım iyiki varsın iyiki tanıdım seni nice sağlıklı mutlu yıllar hep birlikte.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....   DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07 2009, 22:28

teşekkürler minecim iyiki sizlerde varsınız insallah hep birlikte nice yıllarımız olacak

DENİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cenk dogum günün kutlu olsun
» MİNE DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUNN
» SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN...
» sevgililer günü kutlu olsun
» DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN ELA