Kulelimforum
:)............ 65007407oc6
Kulelimforum
:)............ 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

:)............

YazarMesaj
HAYAT
Kulelimfm Dj
HAYAT

Aktiflik :
:)............ Left_bar_bleue10 / 99910 / 999:)............ Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 3427

:)............ Empty
MesajKonu: :)............   :)............ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19 2009, 22:19

Her Gece Dualarimla Uyuyorum.hayattan HİÇ Bİr Beklentisi Kalmayan İnsanlarin YaptiĞi Gibi.her Sabah UyandiĞimda Bugun Daha GÜzel Olacak Ümİdİyle Kendimi Kandirsamda Disari Adim Atar Atmaz Kasvet Yeniden ÇÖkÜverİyor Üzerİme.umduklarini Elde Edemeyen Karamsar İnsanlar Doluveriyor Etrafima Birden .hepsİ Durumundan ŞİkayetÇi.o Zaman Da Ben Şansliyim Heralde Dİyorum Kendi Kendime.ama Biraz GeÇince Zaman Ve Yine Yanliz Kalinca Kendimle Savasiyorum Basbasa Kalmamak İÇİn.kendimi KalabaliĞa Vuruyorum.o Kadar Çok YoĞun Oluyor Ki İŞlerim DÜsÜnmeye Bile Vaktim Olmuyor Bazen .bir An Bir Animi Tutmuyor.yanliz Kalmak Istedigimde Bile Kalamiyorum.hayattan Memnun Olamama Ve Imkanlari DeiŞtrmek İmkansiz Biliyorum.doluya Koysan Almiyor Bosa Koysan Dolmuyor.yani Bir Seylerin Tadi KaÇtimi Bir TÜrlÜ Yakalayamiyorsun.ben Yinede Umut Ediyorum Ama Asla Hayal Etmiyorum Artik........

:)............
1 sayfadaki 1 sayfası