Kulelimforum
ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR 65007407oc6
Kulelimforum
ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR

YazarMesaj
angel
Özel Üye
Özel Üye
angel

Aktiflik :
ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR Left_bar_bleue10 / 99910 / 999ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 596

ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR Empty
MesajKonu: ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR   ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR Icon_minitimePerş. Mayıs 20 2010, 16:46

Ata Demirer, Atina’da büyük bir tehlike atlattı.

Yolunu kesen bir Yunan vatandaşının “Barımda size içki ısmarlayayım” teklifini kabul eden, ancak gittiği yerde boş ve tenha bir mekânla karşılaşan ünlü komedyen, küçük bir oyun oynayarak oradan kaçmayı başardı.

“EYVAH Eyvah”ın gişede elde ettiği başarıyla keyifli bir dönem geçiren Ata Demirer, “Eyyvah Eyvah 2”nin çalışmalarına hız verdi. Bozcaada’daki evine kapanan Demirer, geçtiğimiz günlerde biraz dinlenmek amacıyla soluğu Atina’da aldı. Sokaklarında rahatça dolaşabildiği için Atina’yı sevdiğini ve sık sık bu şehre gittiğini söyleyen ünlü komedyen, gün boyunca tek başına gezip alışveriş yaptı. Ancak gece yarısına doğru kaldığı otele dönerken bir kişi tarafından yolu kesildi. “Barım otelinize çok yakın, gelin size bir yorgunluk içkisi ısmarlayayım” diyen adamı nazikçe geri çeviren Demirer, adamın ısrarları karşısında teklifi kabul etti ve onunla birlikte barın yolunu tuttu. Ancak içeri girdiğinde boş ve tenha bir mekânla karşılaştı. Bir kişinin barın kapılarını kapattığını fark edince telefonuna sarılan Demirer, yanındaki adama “Telefonla konuşacağım, hemen geliyorum” diyerek bardan çıktı ve hızlı adımlarla oteline gitti. Yakın arkadaşlarına yaşadıklarının korku filmlerini aratmadığını anlatan Demirer’in “Eğer oradan çıkmasaydım, o adamlar beni soyup soğana çevirecekti” dediği öğrenildi.

ATİNA'DA KORKU DOLU DAKİKALAR
1 sayfadaki 1 sayfası