Kulelimforum
BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU 65007407oc6
Kulelimforum
BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU

YazarMesaj
angel
Özel Üye
Özel Üye
angel

Aktiflik :
BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU Left_bar_bleue10 / 99910 / 999BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 596

BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU Empty
MesajKonu: BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU   BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU Icon_minitimePerş. Mayıs 20 2010, 16:48

Beyazıt Öztürk'ün yeni aşkı sunucu Tanem Sivar ilk kez konuştu ve ünlü sunucu ile aşkını itiraf etti.

9 yıldır ciddi bir ilişkisi olmayan Beyazıt Öztürk'ün kalbini çalan Tanem Sivar ilişkisinin nasıl başladığını anlattı: "Beyaz'ın benim gibi doğal olması hoşuma gitti..."

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk (41) özel hayatındaki sessizliğini sunucu Tanem Sivar (30) ile bozdu. Geçen Cuma günü yayınlanan Beyaz Şov'da ilişkisini kabul ederek yeni aşkı Tanem'e selam göndermeyi de ihmal etmedi. Ünlü şovmenin canlı yayındaki bu itirafının ardından gözler Tanem Sivar'a çevrildi.

Sivar ilişkisiyle ilgili Vatan'a konuştu. İşte güzel sunucunun açıklamaları:

"Beyazıt'ın canlı yayındaki ilişki itirafı beni çok mutlu etti, gururlandırdı. Aslında bizim ilişkimizin özeti Beyazıt'ın programında söylediklerinden ibaret. Yani evet beraberiz ve bunu saklamıyoruz. Yarın ne olacağını da bilmiyoruz. Beyazıt ile Acun'dan (Ilıcalı) ve bir takım başka programlardan dolayı aynı ortamlarda bulunduk. Ama hepsi, iş çerçevesinde idi. Acun dışında da benim Beyazıt ile tanışmam aslında çok yakın ortak dostlarımız vesilesiyle oldu. Onunla çok güzel, şeker bir arkadaşlığımız vardı.

BİRBİRİMİZİN DOĞAL OLUŞUNU SEVDİK

Ortak çevremizden dolayı ikimizinde birbirimizle ilgili, hayata dair az çok fikrimiz vardı. Yani neyiz, nasıl duruyoruz biliyorduk. 2 hafta önce de bir arkadaş ortamında biraraya geldik ve ilişkimiz o zaman başladı. Galiba ikimizde birbirimizin çok doğal oluşunu sevdik. Çünkü kamera önünde neysek arkasında da aynıyız. Acun'la 5 senedir birlikte çalışıyorum. Çok sevdiğim arkadaşlarım oldu ama bu camiadan birileriyle ilişki yaşamak daha çok korktuğum, ürktüğüm bir konuydu. Çünkü göz önünde olmayı hiç istemedim, istemiyordum da. Ama kısmet işte."

CALIFORNIA'DA İLETİŞİM OKUDU

New York'ta doğup, California'da büyüyen Tanem Sivar, San Diego State University iletişim bölümü mezunu.

Sivar'a şöhret kapıları 5 yıl önce açıldı. Manken Tuğçe Kazaz'ın evlenmesi üzerine "Acun Firarda" programı için sunucu arayışı içine giren Acun Ilıcalı'nın yolu Tanem Sivar ile kesişti.

Deneme çekimi için Ilıcalı'nın yanına giden Sivar doğallığı sayesinde programın sunucusu olmayı başardı. Acun Ilıcalı'nın vazgeçilmezi olan Tanem Sivar son olarak da "Yetenek Sizsiniz" programını sunmuştu.

Kısa sürede internette fun kulüpleri oluşan Tanem'in binlerce hayranı var.

BAYAZ'IN YENİ SEVGİLİSİ İLK KEZ KONUŞTU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Yil Kutlamasi Icerde...
» Gelinlik Modelleri Yeni