Kulelimforum
2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ 65007407oc6
Kulelimforum
2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ

YazarMesaj
angel
Özel Üye
Özel Üye
angel

Aktiflik :
2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ Left_bar_bleue10 / 99910 / 9992010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 596

2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ Empty
MesajKonu: 2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ   2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ Icon_minitimeCuma Mayıs 21 2010, 16:35

Tarkan en son 2001 yazında ‘Kuzu Kuzu’ ile plajları vurmuştu. O yıllarda Bodrum’da, Çeşme’de Tarkan’la eğlenenler bugün belki evlendi, çocuk sahibi oldu. Sene 2010. Tarkan, ‘son vuruşunu’ yaptı. CADDE jürisi oyladı, megastar tacını geri aldı

CADDE JÜRiSi NOTUNU VERDi

İzzet Öz Müzik programı yapımcısı
TARKAN
‘Poşet’in diğer Serdar Ortaç şarkılarından pek farkı yok. Demet Akalın ve Hande Yener’in şarkılarını da beğendim. Ama benim için birinci Tarkan’ın şarkısı ‘Sevdanın Son Vuruşu’. Ona manevi destek vermemiz gerektiğine inanıyorum.

Tolga Akyıldız Müzik yazarı
HANDE YENER
Tarkan ‘Sevdanın Vuruşu’: Kötü bir şarkı değil ama asla Tarkan’ın ihtiyacı olan sihirli değnek de değil.
Demet Akalın ‘Tecrübe’: Pek de tecrübe konuşuyormuş gibi gelmedi bana.
Serdar Ortaç ‘Poşet’: O bu ülkenin hit fabrikasıdır. Ama ‘Poşet’ iyi bir Serdar Ortaç şarkısı değil.
Hande Yener ‘Sopa’: Şarkı olarak baktığımızda aralarında en iyisi.

Mehmet Tez Müzik yazarı
SERDAR ORTAÇ
Tabii ki yazın şarkısı ‘Poşet’ olacak. ‘Bohemian Rhapsody’ ile ‘Lambada’ arası bir şarkı.

Hıncal Uluç Gazeteci
TARKAN
Bu yazın şarkısı Tarkan ‘Sevdanın Son Vuruşu’ olur. Bu dörtlü içerisinde Tarkan’dan başkasını seçmem olanaksız.

Ali Eyüboğlu CADDE yazarı
HİÇBİRİ
‘Sevdanın Son Vuruşu’ tipik bir Tarkan şarkısı ama bir ‘Oynama Şıkıdım Şıkıdım’ değil. Hande Yener ‘Sopa’ güzel ama ‘Romeo’ kadar değil.Demet Akalın’ın ‘Tecrübe’ güzel ama bir ‘Toz Pembe’ kadar değil. Serdar Ortaç ‘Poşet’ fena değil ama bir ‘Padişah’ değil. Hiçbiri yaza damgasını vuracak kadar süper değil. SENEM AYDIN ‹ S/3

Melis Danişmend
(Gazeteci ve Müzisyen):
(TARKAN)
Bu yazın hit şarkısı Tarkan’ın ‘Sevdanın Son Vuruşu olacak’ gibi. Ya da umarım öyle olur çünkü aralarında müziğe (sadece patlatma kaygısı olmadan) en çok önem veren o ve ekibi olmuş.

Naim Dilmener
(Müzik eleştirmeni):
(TARKAN)
Bana göre Tarkan ve ‘Sevdanın Son Vuruşu’ bu yazın en iyi şarkısı olacak. Metamorfoz zamanı yaşadığı başarısızlık,Tarkan’ın şaşaalı günlerine dönüş isteğini arttırdı. Bence bu da süper bir Tarkan şarkısı değil ama diğer aday şarkıların/isimlerin yanında Madonna şarkıları gibi duruyor. Serdar Ortaç ve Demet Akalın’ın yaptıklarına ‘şarkı’ dahi diyemiyorum.

Çağlan Tekil
(Blue Jean dergisi yayın yönetmeni):
(TARKAN)
Tarkan’ın tüm yaz dinlenmesi için illa güzel bir şarkı yapması gerekmiyor, sadece şarkı yapması yetiyor. Herkes tarafından sevildiği için DJ’lerin de ilk tercihi ‘Sevdanın Son Vuruşu’ olacaktır.

Asu Maro
(Milliyet kültür-sanat yazarı)
(TARKAN)
‘Sevdanın Son Vuruşu’ daha introsuyla beraber insanın kulak kesilmesini sağlayan sağlam bir parça olmuş. Tarkan’ın uzun süredir dişe dokunur bir şey yapmadığını ve özlendiğini düşünürsek, sadece yazın şarkısı değil, albümü olacak Tarkan’ınki. Tarkan olmasaydı yazın şarkısı ‘Sopa’ olacak derdim.

Meltem Fıratlı
(Billboard dergisi yayın yönetmeni):
(TARKAN)
Tarkan’ın ne kadar iyi bir yorumcu olduğu tartışılmaz.Doğru şarkıyı bulduğunda önünde başka engel kalmıyor. Sevdanın Son Vuruşu, işte tam da böyle bir şarkı. Tarkan için ideal. İçinde aşk var, isyan var... Bu yaz Tarkan’ın bir kez daha doğuşuna tanıklık edeceğiz.

2010:MEGASTAR GERİ DÖNDÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Verdiği kiloları geri aldı
» 2010 YAZ MODASI
» 2010 kazaklar
» 2010 Şapkalar Rengarenk
» 2009-2010 cantalari