Kulelimforum
PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM 65007407oc6
Kulelimforum
PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM

YazarMesaj
angel
Özel Üye
Özel Üye
angel

Aktiflik :
PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM Left_bar_bleue10 / 99910 / 999PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 596

PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM Empty
MesajKonu: PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM   PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM Icon_minitimeSalı Haz. 01 2010, 07:41

10 yıllık aşkı Petek Dinçöz’den üç ay önce boşanan Can Tanrıyar, Kanaltürk’teki ‘2. Sayfa’ programında çarpıcı itiraflarda bulundu:

* Evliliğimizin son altı ayında aramızda bir soğukluk vardı. Birbirimize dokunmakta zorlanıyorduk. Petek’ten sürekli kaçmak istiyordum. Çünkü kendisini bırakmıştı. Sahnedeki gibi seksi, alımlı değildi. Yanımda makyaj- sız, eşofmanlı, ayağında pufidik terliklerle dolaşıyordu. Bunu hangi erkek kabul eder ki?
* Boşandığımız günden bu yana hayatıma kimse girmedi. Kabul ediyorum, evlilik süresince çok da uslu değildim

http://i.milliyet.com.tr/CaddeHaberDetay/2010/06/01/pufidik-terlikli-petek-e-dokunmak-istemiyordum-673068.Jpeg

PUFİDİK TERLİKLİ PETEK'E DOKUNMAK İSTEMİYORDUM
1 sayfadaki 1 sayfası