Kulelimforum
EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... 65007407oc6
Kulelimforum
EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... 65007407oc6
Kulelimforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulelimforum

AnasayfaHoş GeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....

4 posters
YazarMesaj
Orhan

EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Patron
Orhan

Aktiflik :
EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Left_bar_bleue800 / 999800 / 999EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 1603

EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Empty
MesajKonu: EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....   EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23 2010, 14:48

Doğum günün kutlu olsun değerli arkadaşım ünlü dj emine,iyiki doğdun iyiki seni tanıdık nice yıllara sevdiklerinle diyor seni tebrik ediyorum.
http://www.kulelimfm.tr.gg/
HAYAT
Kulelimfm Dj
HAYAT

Aktiflik :
EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 3427

MesajKonu: Geri: EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....   EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23 2010, 16:08

EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Dogumgunu_pasta

bugun belkı de cok kısıden dogumgunu mesajı alacaksın, ancak su an okudugunen farklısı cunku tumuyle sevgıyle yazılmıs bır mesaj. ıyı kı varsın...
besinci_mewsim
Kulelimfm Dj
besinci_mewsim

Aktiflik :
EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 12

MesajKonu: Geri: EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....   EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Icon_minitimePerş. Tem. 22 2010, 18:05

slm arkadaşlar foruma bugün bakma fırsatım oldu yeni gördüm yazdıklarınızı sanki kendimi bu gün doğmuş gibi hissetim Smile) iyiki doğmuşum allah beni başınızdan eksik etmesinn.. amin Smile)
hale_naz
Aktif Üye
Aktif Üye
hale_naz

Aktiflik :

Başarı Puanı : 78

MesajKonu: Geri: EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....   EMİNE  DOĞUM GÜNÜ..... Icon_minitimeSalı Eyl. 07 2010, 17:38

Doğum günün kutlu olsun emine kardeş

EMİNE DOĞUM GÜNÜ.....
1 sayfadaki 1 sayfası